۱۲ پروژه آب و فاضلاب خراسان شمالی افتتاح می‌شود

غلامحسین ساقی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: ۱۲ پروژه آب و فاضلاب بااعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد تومان و جمعیت تحت پوشش ۲۳ هزار و ۶۷۰ نفر همزمان با ایام دهه فجر در خراسان شمالی افتتاح می‌شود. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی به تشریح این پروژه‌ها پرداخت و گفت: آبرسانی […]

غلامحسین ساقی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: ۱۲ پروژه آب و فاضلاب بااعتباری بالغ بر ۳۹ میلیارد تومان و جمعیت تحت پوشش ۲۳ هزار و ۶۷۰ نفر همزمان با ایام دهه فجر در خراسان شمالی افتتاح می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی به تشریح این پروژه‌ها پرداخت و گفت: آبرسانی به روستاهای قوچ قلعه، روستاهای بالادست سد شیرین دره شامل تازه قلعه، بربر قلعه، یالان چی و روستای قلعه خان، آبرسانی به مجتمع ۱۵ روستایی سینان، مجتمع ۱۱ روستایی زرق آباد، آبرسانی به روستاهای دویدوخ و خرق و هم چنین آبرسانی به سایت عشایری میاندشت از مهمترین پروژه‌های آب رسانی است.
وی با اشاره به بهره برداری از ۶ پروژه آبرسانی در این ایام در شهرستان‌های استان افزود: از این تعداد یک پروژه آبرسانی در بجنورد، ۲ پروژه در مانه و سملقان، یک پروژه در اسفراین و در شهرستان‌های راز و جرگلان و فاروج نیز یک پروژه به بهره برداری می‌رسد.
ساقی با اشاره به این که ۶ پروژه نیز در بخش فاضلاب به بهره برداری می‌رسد، گفت: ۶ هزار و ۷۲۰ متر اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب و نصب هزار و ۲۷۵ فقره انشعابات فاضلاب در بجنورد، اسفراین و آشخانه از مهمترین پروژه‌های بخش فاضلاب می‌باشد.

منبع : خبرگزاری مهر