۱۳ حوزه امتحانی برای میزبانی از داوطلبان کنکور سراسری در کنگاور

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بعد از ظهر سه شنبه علی اشرف حسینی مهر مدیر اداره آموزش و پرورش کنگاور در نشست عوامل اجرایی برگزاری کنکور در شهرستان کنگاور اظهار کرد: باید در حفظ امنیت و آرامش در حوزه‌های امتحانی در کنکور سراسری در شهرستان کنگاور نهایت دقت در دستور کار قرار گیرد. وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بعد از ظهر سه شنبه علی اشرف حسینی مهر مدیر اداره آموزش و پرورش کنگاور در نشست عوامل اجرایی برگزاری کنکور در شهرستان کنگاور اظهار کرد: باید در حفظ امنیت و آرامش در حوزه‌های امتحانی در کنکور سراسری در شهرستان کنگاور نهایت دقت در دستور کار قرار گیرد.
وی افزود: همه عوامل باید توجه داشته باشند که فراهم نمودن تمهیدات لازم برای برگزاری با کیفیت و با امنیت این آزمون سراسری از اصلی ترین اقدامات است.
مدیر اداره آموزش و پرورش کنگاور تصریح کرد: بیش از هزار و ۳۰۰ داوطلب کنکور در ۵ گروه آموزشی در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در ۱۳ حوزه برگزاری آزمون سراسری در شهرستان کنگاور به رقابت خواهند پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین آمار داوطلبان در شهرستان کنگاور مربوط به رشته علوم تجربی با ۶۷۱ نفر داوطلب است و کمترین داوطلب را گروه آموزشی هنر با ۳۵ داوطلب خواهد داشت.
مدیر اداره آموزش و پرورش کنگاور به برگزاری کنکور سراسری در هر ۵ گروه آموزشی (تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر) در شهرستان کنگاور اشاره کرد.

منبع : مهر نیوز