۱۴ شهرک صنعتی لرستان گازرسانی شد/ ایجاد زیرساخت‌ها تا خرداد ۱۴۰۱

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، کرم گودرزی امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی به یک شهرک صنعتی در شهرستان دلفان افزود: در حال حاضر از مجموع ۱۹ شهرک صنعتی استان ۱۴ شهرک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند. وی ادامه داد: عملیات اجرای خطوط تغذیه و نصب تجهیزات شهرک صنعتی اشترینان بروجرد، زانوگه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، کرم گودرزی امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه گازرسانی به یک شهرک صنعتی در شهرستان دلفان افزود: در حال حاضر از مجموع ۱۹ شهرک صنعتی استان ۱۴ شهرک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
وی ادامه داد: عملیات اجرای خطوط تغذیه و نصب تجهیزات شهرک صنعتی اشترینان بروجرد، زانوگه کوهدشت و چمن سلطان الیگودرز به اتمام رسیده و آماده تزریق گاز هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان یادآور شد: عملیات اجرایی پروژه‌های شهرک صنعتی سراب غضنفر نورآباد و دورود ۲ نیز در حال انجام است که پیش بینی می‌شود به حول و قوه الهی با برنامه ریزی انجام شده تا پایان خردادماه به اتمام برسد.
گودرزی ادامه داد: با توجه به اینکه گاز یکی از زیرساخت‌های مهم و حیاتی جذب سرمایه گذار در شهرک‌های صنعتی است که در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت به تولید، توجه به شرکت‌های دانش بنیان و تسهیل جهت ایجاد اشتغال در سال جاری ایجاد این زیر ساخت می‌تواند بهترین هدیه شرکت گاز در راستای اشتغالزایی و رونق استان باشد.
گودرزی بیان کرد: در حال حاضر ظرفیت استفاده از ۱۲۰ هزار متر مکعب گاز در ساعت در شهرک‌های صنعتی استان وجود دارد که با بهره برداری از این پروژه‌ها این عدد به ۱۶۵ هزار متر مکعب در ساعت افزایش پیدا خواهد کرد.

منبع : مهر نیوز