۱۵۰۰ مسجد و حسینیه در چهارمحال و بختیاری غبارروبی می شود

حجت الاسلام علی رضا ملک محمدی در گفتگو با سردبیر پرس با بیان اینکه بیش از هزار و ۱۰۰ مسجد و ۴۰۰ حسینیه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد، اظهار کرد: غبارروبی مساجد و حسینه‌های استان در راستای استقبال از ماه مبارک رمضان در سراسر استان انجام می‌شود. وی با اشاره به دهه تکریم، عطر […]

حجت الاسلام علی رضا ملک محمدی در گفتگو با سردبیر پرس با بیان اینکه بیش از هزار و ۱۰۰ مسجد و ۴۰۰ حسینیه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد، اظهار کرد: غبارروبی مساجد و حسینه‌های استان در راستای استقبال از ماه مبارک رمضان در سراسر استان انجام می‌شود.

وی با اشاره به دهه تکریم، عطر افشانی و غبارروبی مساجد، تصریح کرد: در این دهه مردم ولایتمدار و مبلغان استان مساجد و حسینیه ها را به منظور برگزاری مراسم‌های ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر غبارروبی و عطر افشانی می‌کنند.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان یک مسجد به صورت نمادین غبارروبی و عطر افشانی می‌شود.

حجت الاسلام ملک محمدی با بیان اینکه در این ماه مبلغان در مساجد و حسینیه هایی که زمینه برگزاری برنامه در این ماه را دارد مستقر خواهند شد، عنوان کرد: تنها ۲۱۷ مسجد در چهارمحال و بختیاری امام جماعت دارد فلذا کمبود امام جماعت در مساجد استان به زیاد است.