۱۵ تیرماه؛ روز پرشور انتخاباتی

عادل نجف‌زاده در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهار داشت: مشارکت در انتخابات سبب می‌شود تا رئیس جمهوری اصلح راس کار بیاید و خدمت صادقانه را به مردم عرضه کند.  وی در سوالی مبنی بر اینکه چگونه می توانیم مشارکت در انتخابات را بالا ببریم، افزود: صداقت و ارائه برنامه درست تاثیر بسزایی در […]

عادل نجف‌زاده در گفتگو با خبرنگار سیاسی «سردبیر پرس» اظهار داشت: مشارکت در انتخابات سبب می‌شود تا رئیس جمهوری اصلح راس کار بیاید و خدمت صادقانه را به مردم عرضه کند. 
وی در سوالی مبنی بر اینکه چگونه می توانیم مشارکت در انتخابات را بالا ببریم، افزود: صداقت و ارائه برنامه درست تاثیر بسزایی در مشارکت مردم در عرصه انتخابات ریاست جمهوری دارد، به نظرم اگر نامزدها بتوانند برنامه خوبی ارائه دهند قطعاً مردم حمایت پر شوری در انتخابات خواهند داشت. 
نجف‌زاده همچنین به خدمات سه ساله و مفید شهید جمهور آقای رئیسی اشاره کرد و افزود: شهید رئیسی برنامه‌های قوی را در عرصه مدیریت؛ اجرایی پایه‌ریزی کرد؛ معتقدم رئیس جمهور جدید با ادامه راه این شهید بزرگوار عزت خوبی را می تواند برای کشور به ارمغان بیاورد. 
وی حضور پای صندوق رای را نقش‌آفرین در سرنوشت کشور دانست و گفت: مردم در ۴۵ سال پیروزی انقلاب اسلامی پشت نظام و رهبری ایستادند و هرگز اجازه دخالت به بیگانگان ندادند. 
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، گفت: این عملکرد دولت‌ها است که مردم را پای صندوق رای می‌کشاند؛ قطعاً عملکرد شهید جمهور در قوه قضائیه رضایت‌بخش بود که مردم با اشتیاق کامل پای صندوق‌های رای حاضر شدند و به ایشان رای دادند. 
وی حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را یک اصل دانست و افزود: در ارائه راهبردها اگر مردم دیده شوند قطعاً علاقمندی مردم پای صندوق‌های رای بیشتر از وضع موجود خواهد بود و این نیازمند گفتار و شفافیت در کلام است. 
نجف‌زادهدر پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه عده‌ای با دیدن مناظرات بیان می‌کنند؛ نامزدها برنامه‌ای برای ریاست جمهوری ندارند، آیا این بیانات درست است، گفت: بنده این حرفها را قبول ندارم، مگر می‌شود نامزدی آن هم در جایگاه حساس برنامه‌ای برای ریاست جمهوری نداشته باشد، اینطور می‌توانیم بیان کنیم که برنامه فلانی ضعیف است نه اینکه اصلاً برنامه‌ای ندارد. 
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما دنبال یک فرد مسئله شناس خوب و کسی که  راه‌حل مسئله را بداند؛ برنامه‌ای که نامزدها در رسانه ملی اعلام کردند ضعیف است؛ وقتی نامزدی از برنامه توسعه هفتم اطلاع نداشته باشد قطع به یقین در مسئولیت خطیری که به عهده خواهد گرفت دچار مشکل خواهد شد. 
این نماینده مجلس اظهار داشت: فضای انتخابات در همه کشورها رسم است که مردم به نگرش‌ها، دیدگاه‌ها و راه‌حل‌های ارائه شده توسط نامزد رای دهند؛ انتخاب مردم بر اساس سلائق فکری و اندیشه‌ای و نقطه نظرات کارشناسی نامزدها انجام می‌شود. 
وی یادآور شد: ما روز جمعه با حضور حداکثری پای صندوق‌های رای حاضر خواهیم شد. 
 
انتهای پیام/