۱۶۰۰ برنامه در رده‌های مختلف بسیج در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، یاسر صادق عصر دوشنبه در نشست خبری با گرامی داشت دهه مبارک فجر اظهار کرد: ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان مفاهیم بلند انقلاب اسلامی و بازخوانی آنها برای مردم و انتقال به نسل جوان است تا از این طریق همگرایی و همدلی برای تداوم انقلاب اتفاق بیفتد. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، یاسر صادق عصر دوشنبه در نشست خبری با گرامی داشت دهه مبارک فجر اظهار کرد: ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان مفاهیم بلند انقلاب اسلامی و بازخوانی آنها برای مردم و انتقال به نسل جوان است تا از این طریق همگرایی و همدلی برای تداوم انقلاب اتفاق بیفتد.
به گفته وی هیچ انقلابی با گذشت ۴۰ سال بر موازین خود باقی نمی‌ماند و وظیفه ما است که با تسلط بر آنها موازین انقلاب را به نسل‌های آینده انتقال دهیم و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی را برای نسل جوان و مردم جهان به خوبی بیان کنیم و کلید واژه دشمنان این است که نا کار آمدی اسلام را در اداره جامعه نهادینه کنند.
به گفته وی بیش از هزار و۶۰۰ برنامه دهه فجر در همه رده‌های بسیج برگزار می‌شود که در این آمار برنامه‌های پایگاه‌های بسیج در نظر گرفته نشده است.
وی تصریح کرد: دیدار فرماندهان و مسئولان بسیج با نماینده ولی فقیه، بر گزاری جشن پیروزی و سالگرد ورود امام (ره)، برپایی جشن آئینی صبر و شکر در شب ۲۲ بهمن در دفاع متبرکه با همکاری اوقاف از جمله برنامه‌های دهه فجر است.
افتتاح بیش از ۲۰ پروژه عمرانی
وی برپایی رژه خودرویی و موتوری در روز ۱۲ بهمن، افتتاح بیش از ۲۰ پروژه عمرانی با سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، بر پایی طرح کمک مومنانه در قالب خدمات مومنانه، اعزام گروه‌های جهادی برای ارائه خدمات رایگان، همایش ملی راهکارهای گام دوم انقلاب در ۲۲ بهمن به شکل مجازی در دانشگاه بیرجند و همایش استانی بسیج دانش‌آموزی با عنوان گام دوم از دیگر برنامه‌های دهه فجر است.
صادق از پویش پای کار انقلاب، برگزاری مجامع علوی و فاطمی، بر پایی میز خدمت و بیان خاطرات توسط مبارزان دوران مبارزات انقلاب از برنامه‌های دهه فجر اعلام کرد که از سوی رده‌های مختلف بسیج برگزار می‌شود.