۱۶۴ مبتلای جدید کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۶ نفر

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز سه شنبه ۹ فروردین ماه تا امروز ۱۰ فروردین تعداد ۶۹۵ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۶۴ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز سه شنبه ۹ فروردین ماه تا امروز ۱۰ فروردین تعداد ۶۹۵ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۶۴ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۶۴ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
در حال حاضر نیز ۳۰۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۶۴ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۴۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.
در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته موارد فوت شده ناشی از کرونا ۶ نفر گزارش شده که نفر دو مبتلای قطعی و چهار نفر مشکوک بوده است.
همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۴۳۵ هزار و ۸۱ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۸۴ هزار و ۲۲۳ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.
از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۲۲۹ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۶۲۰ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۶۲۳ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.
۱۳۶ هزار و ۷۱۷ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر