۱۶۸۰ نفر در حوادث کار اصفهان مصدوم شدند

منصور فیروز بخت در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در هفت ماه سال جاری ۱۰۴ نفر که در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده و در اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان معاینه شده‌اند حدود یک زن و ۱۰۳ مرد بوده است. وی ادامه داد: سقوط از […]

منصور فیروز بخت در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در هفت ماه سال جاری ۱۰۴ نفر که در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده و در اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان معاینه شده‌اند حدود یک زن و ۱۰۳ مرد بوده است.
وی ادامه داد: سقوط از بلندی و اصابت جسم سخت همواره بیشترین سهم را در آمار تلفات حوادث کار به خود اختصاص می‌دهد.
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان خاطر نشان کرد: در هفت ماه امسال نیز ۳۷ نفر از قربانیان حوادث کار به دلیل سقوط از بلندی و ۲۳ نفر دیگر نیز به دلیل اصابت جسم سخت جان خود را از دست داده‌اند.
وی با بیان اینکه برق گرفتگی، غرق‌شدگی، سوختگی و کمبود اکسیژن در رتبه‌های بعدی مرگ در حوادث کار قرار دارند، گفت: در هفت ماه امسال آمار مصدومان حوادث کار که به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کرده‌اند سه دهم درصد کاهش یافته است، در این مدت یک هزار و ۶۸۰ مصدوم حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده‌اند که صد نفر آنان زن و یک هزار و ۵۸۰ نفر آنان مرد بودند.

منبع : خبرگزاری مهر