۱۷۰۰ نفر در قرچک واکسن کرونا دریافت کردند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهمن خطیبی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران از واکسیناسیون بیش از ۱۷۰۰ نفر از اقشار مختلف قرچک خبر داد و اظهار داشت: واکسینه شدن ۷۰ ساله‌های شهرستان از هفته اول خردادماه ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد. خطیبی بیان داشت: با آغاز واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ طبق برنامه‌ریزی ستاد مبارزه با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهمن خطیبی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران از واکسیناسیون بیش از ۱۷۰۰ نفر از اقشار مختلف قرچک خبر داد و اظهار داشت: واکسینه شدن ۷۰ ساله‌های شهرستان از هفته اول خردادماه ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

خطیبی بیان داشت: با آغاز واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ طبق برنامه‌ریزی ستاد مبارزه با کرونا و شبکه بهداشت و درمان، تاکنون ۲۱۶ نفر از کادر درمانی، ۱۹۱ نفر از پرسنل بهداشت، ۴۵ نفر از جانبازان و خانواده‌های سالمند شهدا و ۱۳۸ نفر از اعضای نظام پزشکی واکسینه شده‌اند.

فرماندار قرچک در ادامه عنوان داشت: ۷۵ پاکبان به همراه ۷۵ نفر از بیماران خاص، ۴۴ نفر از مبتلایان به ام‌اس و ۷۱ نفر از بیماران سرطانی نیز از جمله افرادی بوده‌اند که در طرح واکسیناسیون علیه کرونا، شرکت کرده و واکسینه شده‌اند.

وی گفت: سالمندان بالای ۸۰ سال نیز به تعداد ۸۶۶ نفر واکسینه شده‌اند و طبق برنامه‌ریزی ملی، از هفته اول خرداد افراد بالای ۷۰ سال به جمع واکسینه شده‌ها اضافه می‌شوند که امیدواریم به‌زودی، وسعت ایمنی مردم در برابر این ویروس به ۱۰۰ درصد برسد.

خطیبی در ادامه با تاکید بر تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی اظهار داشت: در سطح جامعه و اصناف همچنان نیازمند رعایت پروتکل‌ها هستیم و از همه مردم می‌خواهیم موارد بهداشتی را رعایت کنند.