۱۸۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۲ نفر

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته پنجشنبه ۲۳ ماه تا امروز ۲۴ دی ماه ۱۸۴ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۷۸ تعداد نفر در مراکز درمانی بستری شده است. در حال حاضر نیز ۲۳۲ بیمار مبتلا به […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته پنجشنبه ۲۳ ماه تا امروز ۲۴ دی ماه ۱۸۴ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۷۸ تعداد نفر در مراکز درمانی بستری شده است.
در حال حاضر نیز ۲۳۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۳۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۵۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.
کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر دو نفر بوده است که یک نفر قطعی و یک نفر هم دو مشکوک به کرونا بوده‌اند.
همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تا کنون یک میلیون و ۳۰۵ هزار و ۹۵۶ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۳۰ هزار و ۴۹۵ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.
از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۷ هزار و ۳۵۸ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۱۷ نفر فوتی قطعی و ۶ هزار و ۳۴۱ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.
۱۲۷ هزار و ۸۴۶ نفر بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر