۱۹۳۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا دراصفهان شناسایی شدند / فوت ۵ نفر

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته دوشنبه ۱۱ بهمن ماه تا امروز ۱۲ بهمن ماه تعداد سه هزار و ۹۰۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۹۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته دوشنبه ۱۱ بهمن ماه تا امروز ۱۲ بهمن ماه تعداد سه هزار و ۹۰۷ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۹۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۱۵۴ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۵۵۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۵۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۸۴ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر پنج نفر بوده که دو نفر مبتلای قطعی و سه نفر مشکوک به کرونا بوده‌اند.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تا کنون یک میلیون و ۳۳۴ هزار و ۳۰۶ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۴۰ هزار و نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۷ هزار و ۴۱۲ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۳۳ نفر فوتی قطعی و ۶ هزار و ۳۷۹ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.

۱۲۸ هزار و ۹۴۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر