۱۹ کیلومتر بزرگراه در آذربایجان غربی افتتاح می شود

محسن حمزه لو در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برنامه‌های دهه فجر افزود: همزمان با ایام الله دهه فجر ۱۹ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی به ارزش ۲ هزار و ۹۰ میلیارد ریال افتتاح و ۱۰ کیلومتر راه نیز با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی می‌شود. وی با تاکید […]

محسن حمزه لو در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به برنامه‌های دهه فجر افزود: همزمان با ایام الله دهه فجر ۱۹ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی به ارزش ۲ هزار و ۹۰ میلیارد ریال افتتاح و ۱۰ کیلومتر راه نیز با اعتبار یک هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه با بهره‌برداری از راه‌های آماده افتتاح در دهه فجر، شبکه حمل و نقلی استان در مسیر تحقق اقتصادی کردن زیرساخت‌ها رونق می‌یابد، افزود: در دهه فجر ساختمان اداری بخشداری حاجیلار در شهرستان خوی نیز افتتاح می‌شود.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی افزود: در این ایام عملیات اجرایی یک مدرسه ۱۲ کلاسه نیز در شهرستان مهاباد آغاز می‌شود.
وی از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۴ هزار و ۲۳۶ واحد از طرح نهضت ملی مسکن نیز خبر داد و گفت: با شکل‌گیری ستاد عملیاتی نهضت ملی مسکن در استان و شتاب‌گیری روند این طرح در گام نخست عملیات اجرایی ۴ هزار و ۲۳۶ واحد شروع می‌شود.

منبع : مهر نیوز