۲۱۰۰ تن کالای اساسی در ایلام توزیع شد

آذرنوش عموزاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: تاکنون حدود ۲ هزار و ۱۰۰ تن کالای اساسی شامل روغن، برنج، شکر در استان ایلام توزیع شده است. وی با اشاره به اینکه نظارت بر تامین، عرضه و قیمت کالاها به صورت مستمر انجام می‌شود، افزود: در سطح بازار استان ایلام ۱۶ هزار و […]

آذرنوش عموزاده در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: تاکنون حدود ۲ هزار و ۱۰۰ تن کالای اساسی شامل روغن، برنج، شکر در استان ایلام توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه نظارت بر تامین، عرضه و قیمت کالاها به صورت مستمر انجام می‌شود، افزود: در سطح بازار استان ایلام ۱۶ هزار و ۴۰۰ بازدید تاکنون صورت گرفته و در این خصوص ۹ هزار و ۷۰۰ اخطاریه به افرادی که دارای تخلف بودند، داده شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی همچنین از آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای تامین اقلام موردنیاز ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: حدود یک هزار و ۳۰۰ تن کالای اساسی به استان تخصیص یافته و در ماه مبارک رمضان بین مردم استان توزیع خواهد شد.
وی گفت: در کنار طرح تامین اقلام موردنیاز ماه مبارک رمضان، طرح تنظیم بازار و عرضه گوشت قرمز، مرغ و میوه تا پایان تعطیلات نوروز ادامه دارد.

منبع : مهر