۲۱ تیم در رویداد تولید محتوای دیجیتال شرکت کردند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سعید کریمی ظهر دوشنبه در آئین اختتامیه رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره ملی شهدای کرمانشاه که در مجتمع بعثت با حضور فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری این رویداد پس از ۴۸ ساعت و حضور ۲۱ تیم و ۹۰ نفر شرکت کننده پس از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سعید کریمی ظهر دوشنبه در آئین اختتامیه رویداد تولید محتوای دیجیتال کنگره ملی شهدای کرمانشاه که در مجتمع بعثت با حضور فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری این رویداد پس از ۴۸ ساعت و حضور ۲۱ تیم و ۹۰ نفر شرکت کننده پس از ارزیابی عملکرد گروه‌ها به پایان رسید.
وی با تاکید بر حضور پررنگ و استقبال نوجوانان از رویداد تولید محتوای دیجیتال، افزود: تعداد گروه‌های شرکت کننده امسال در مقایسه با سال‌های گذشته افزایشی بوده و تقریباً نسبت به سال ۱۴۰۰ و شروع کار این رویداد تعداد گروه‌های شرکت کننده سه برابر افزایش یافته است.
دبیر کمیته فضای مجازی و رسانه کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه تصریح کرد: رویداد تولید محتوای دیجیتال در سه بخش شامل پویانمایی، نرم‌افزارهای موبایلی و بازی‌های مخصوص موبایلی تعریف شد که با ارزیابی تولید محتواها به سه گروه برتر با جوایز نقدی تقدیر خواهد شد.
کریمی ادامه داد: در پی رشد گروه‌های برتر در مسابقه و رویداد تولید محتوای دیجیتال نفرات برتر به رویداد کشوری تولید محتوای دیجیتال بسیج راه خواهند یافت.
دبیر کمیته فضای مجازی و رسانه کنگره ملی شهدای استان کرمانشاه در ادامه به اهمیت پرورش و شناسایی تولید کنندگان تولید محتوای دیجیتال تاکید و خاطر نشان کرد: یکی از اهداف برگزاری این رویدادها شناسایی و کشف استعدادهای موجود در استان است که پس از شناسایی و معرفی آنها در زمینه ایجاد اشتغال این نخبگان گام‌های مؤثری برداشته خواهد شد.
کریمی یادآور شد: شناسایی و به کارگیری نخبگان فضای مجازی و جلوگیری از مهاجرت آنها از اهداف مهم رویداد تولید محتوای دیجیتال بود که با ایجاد روحیه امیدواری شرایط برای پرورش و رشد آنها در استان بومی خود ایجاد خواهد شد.
وی در پایان عنوان کرد: رویداد تولید محتوای دیجیتال در سال جاری با هدف و رویکرد آشنایی با فرهنگ ایثار و شهادت بود که از این طریق به سوی تقویت و گفتمان سازی این فرهنگ حرکت مؤثر صورت گیرد.

منبع : مهر نیوز