۲۲ بهمن خط بطلانی بر توطئه های اخیر دشمنان خواهد کشید

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در جلسه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر این استان که در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تشکیل شد، با تقدیر از حضور باشکوه مردم انقلابی استان در مناسبت‌های انقلاب و گرامیداشت ایام الله گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی مهم‌ترین مناسبت انقلاب اسلامی است. وی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در جلسه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر این استان که در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران تشکیل شد، با تقدیر از حضور باشکوه مردم انقلابی استان در مناسبت‌های انقلاب و گرامیداشت ایام الله گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی مهم‌ترین مناسبت انقلاب اسلامی است.
وی گفت: امسال مردم عزیز ما چهل و چهار سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را جشن خواهند گرفت.
محمودی افزود: در شرایطی که تمام دشمنان بیرونی و درونی انقلاب می‌خواهند حرکت انقلاب اسلامی را تضعیف کنند ملت ایران در یوم الله ۲۲ بهمن بر تمامی نقشه‌های شوم دشمنان خط بطلان خواهند کشید.
رئیس ستاد دهه فجر استان تهران اضافه کرد: این ستاد در تمامی شهرستانهای استان تشکیل شده و همه دستگاه‌ها و مسئولان در حال برنامه ریزی جهت حضور پرشور مردم در برنامه‌های گرامیداشت ایام الله دهه فجر می‌هستند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزاری جشن دهه فجر را متعلق به آحاد مردم دانست و گفت: ما از هر گونه مشارکت در برگزاری مراسم این ایام توسط احزاب، تشکل‌ها وگروههای مردم نهاد و عناصر تأثیر گزار استقبال کرده و از تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی درخواست داریم با حضور وبرنامه ریزی مطلوب برای بار دیگر وفاداری خود به انقلاب اسلامی، ایران و ولایت به نمایش گذاشته و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.
وی از کمیته‌های دهه فجر خواست در فرصت باقیمانده با تشکیل جلسات و پیگیری مصوبات مراسم ۴۴ سالگی انقلاب را با نو آوریهای و جذاب‌تر و تأثیر گزارتر کنند.
محمودی تبیین به نمایش در آوردن دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه فجر را رسالتی بسیار مهم دانست که باید همه کمیته‌ها این مهم را دنبال کنند.