۲۲ تن آرد خارج از شبکه توزیع در گلستان کشف شد

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ عباسعلی پهلوانی نسب اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک باند ۶ نفره در زمینه اخلال در نظام توزیع آرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت. وی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس، محل دپوی آرد ها در گنبد کاووس […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ عباسعلی پهلوانی نسب اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک باند ۶ نفره در زمینه اخلال در نظام توزیع آرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.
وی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس، محل دپوی آرد ها در گنبد کاووس و کردکوی شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی و هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی هدفمند در بازرسی از انبارهای مورد نظر مقدار ۲۲ تن و ۶۰۰ کیلوگرم آرد خارج از شبکه توزیع کشف شد.
رییس پلیس امنیت اقتصادی گلستان گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش این مقدار آرد کشف شده چهار میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال برآورد شده است.
سرهنگ پهلوانی نسب خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ها، ۲ دستگاه خودرو توقیف و ۶ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
منبع : مهر نیوز