۲۳ شهر اصفهان در وضعیت آبی کرونا / نطنز زرد است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، وزارت بهداشت وضعیت شهرستان‌های استان اصفهان در زمینه شیوع کرونا را از امروز ۱۸ دی ماه اعلام کرد. بر اساس این گزارش روند شیوع این بیماری در استان اصفهان رو به بهبود است به گونه‌ای که شهرستان‌های وضعیت آبی کرونا در استان اصفهان به ۲۳ شهرستان افزایش یافته است. از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، وزارت بهداشت وضعیت شهرستان‌های استان اصفهان در زمینه شیوع کرونا را از امروز ۱۸ دی ماه اعلام کرد. بر اساس این گزارش روند شیوع این بیماری در استان اصفهان رو به بهبود است به گونه‌ای که شهرستان‌های وضعیت آبی کرونا در استان اصفهان به ۲۳ شهرستان افزایش یافته است.
از این رو از امروز شهرستان‌های اصفهان، کاشان، اردستان، آران و بیدگل، خمینی‌شهر، شهرضا، مبارکه، فلاورجان، گلپایگان، سمیرم، نائین، خور و بیابانک، چادگان، فریدن، فریدونشهر، دهاقان، بوئین میاندشت، تیران و کرون، شاهین‌شهر و میمه، برخوار، خوانسار، نجف آباد و لنجان در وضعیت آبی و کم خطر کرونا قرار گرفته‌اند.
همچنین نطنز تنها شهرستان استان اصفهان است که در وضعیت زرد و خطر متوسط کرونا ثبت شده است.
خوشبختانه از امروز هیچیک از شهرستان‌های استان اصفهان در وضعیت نارنجی و پرخطر و قرمز و خیلی پرخطر در زمینه شیوع کرونا قرار ندارد و آمارها بیانگر شرایط رو به بهبود بیماری کرونا در استان است.

منبع : خبرگزاری مهر