۲۳ مصدوم حوادث رانندگی در استان سمنان امدادرسانی شدند

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته سه فقره حادثه عمده رانندگی در سطح استان سمنان رخ داده است، تاکید کرد: نیروهای امدادی هلال احمر به شش خودروی آسیب دیده در این حوادث امدادرسانی کردند. وی با بیان اینکه تصادف چهار دستگاه خودرو با یکدیگر در […]

مظفر محمد خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته سه فقره حادثه عمده رانندگی در سطح استان سمنان رخ داده است، تاکید کرد: نیروهای امدادی هلال احمر به شش خودروی آسیب دیده در این حوادث امدادرسانی کردند.
وی با بیان اینکه تصادف چهار دستگاه خودرو با یکدیگر در کیلومتر ۴۶ محور شاهرود – میامی یکی از عمده‌ترین این حوادث بوده است، تاکید کرد: در این حادثه نسبتاً شدید ۱۴ نفر مصدوم شدند که به آنها امداد رسانی شدند.
مدیرعامل هلال احمر استان سمنان بیان کرد: بر اثر واژگونی پراید در کیلومتر ۲۲ محور دامغان – فولاد محله نیز چهار نفر مصدوم شدند، ابراز کرد: با حضور عوامل امدادی این مصدومان امدادرسانی و منتقل شدند.
محمدخانی با بیان اینکه انحراف از جاده و سقوط از پل یک دستگاه پراید در کیلومتر ۳۶ محور شاهرود – میامی پنج مصدوم بر جای گذاشت، ابراز کرد: مجموعاً در این حوادث ۲۳ نفر امدادرسانی شدند تا یکی از پرکارترین روزهای هلال احمر در سال ۱۴۰۰ رقم بخورد.
وی با بیان اینکه توجه به جلو، سرعت مناسب و ایمن، رعایت فاصله طولی، استراحت کافی بعد از ۹۰ دقیقه رانندگی و اطمینان حاصل کردن از سلامت خودرو از مسائل مهم در زمینه جلوگیری از تصادفات رانندگی است، تاکید کرد: رعایت نکات ایمنی تضمین کننده رانندگی ایمن است.