۲۳ پروژه عمرانی و اقتصادی در نمین افتتاح می شود

طیب امینی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: ۱۱ پروژه عمرانی و ۱۴ پروژه اقتصادی با سرمایه‌ای بالغ بر ۲ هزار و۱۱۰ میلیارد ریال در دهه فجر امسال در شهرستان نمین افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید. وی با اشاره به بهره برداری از فاز ۲ خیابان ساحلی نمین افزود: […]

طیب امینی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: ۱۱ پروژه عمرانی و ۱۴ پروژه اقتصادی با سرمایه‌ای بالغ بر ۲ هزار و۱۱۰ میلیارد ریال در دهه فجر امسال در شهرستان نمین افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به بهره برداری از فاز ۲ خیابان ساحلی نمین افزود: طرح آبرسانی به روستای «گلشن عنبران»، پارک شهید قاسم سلیمانی در شهر نمین، طرح هادی روستاها «خانقاه» و «سلوط» بهره برداری و چند خانه مددجویی افتتاح خواهد شد.
امینی به آغاز عملیات اجرایی بند آبخیزداری روستای دیرماندرق اشاره و اضافه کرد: بعد مدت‌ها انتظار عملیات اجرایی درمانگاه تأمین اجتماعی شهر نمین با حضور استاندار کلنگ زنی خواهد شد.
وی با اشاره به عطر افشانی مزار شهدا افزود: امروز سربلندی که ملت ما در دنیا دارد همه از برکات خون شهدا است و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ایثارگران همزمان با افتتاح پروژه‌ها در هر منطقه، با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همان محل دیدار، دلجویی و تجلیل انجام خواهد شد.
فرماندار نمین بیان کرد: در حوزه نشاط اجتماعی برنامه‌هایی از جمله، نمایشگاه‌های مختلف کتاب، عکس، پوستر و مسابقات مختلف علمی، فرهنگی، قرآنی، ورزشی و … با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.