۲۵ واحد تولیدی در دهکده اقتصاد مقاومتی کرمانشاه فعال هستند

سرهنگ امیر حمزه خزایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و تولیدات اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه از امروز ۳۰ آبان ماه تا چهارم آذر در نمایشگاه پارک شاهد آماده بازدید علاقمندان است. وی افزود: ۷۰ غرفه در این نمایشگاه برپا شده که محصولات اقتصاد مقاومتی و تولیدات خانگی خود را […]

سرهنگ امیر حمزه خزایی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و تولیدات اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه از امروز ۳۰ آبان ماه تا چهارم آذر در نمایشگاه پارک شاهد آماده بازدید علاقمندان است.
وی افزود: ۷۰ غرفه در این نمایشگاه برپا شده که محصولات اقتصاد مقاومتی و تولیدات خانگی خود را از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر و ۱۵ الی ۱۹ عصر عرضه می‌کنند.
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه تصریح کرد: یکی از کارهای بسیار مهم بسیج سازندگی راه اندازی دهکده اقتصاد مقاومتی در سنقر بوده که در آنجا ۲۵ کارگاه فعال مشغول فعالیت هستند.
خزایی همچنین تعداد تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات سال ۱۴۰۱ را یک هزار و ۸۶۲ عدد به مبلغ ۲۴۱ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در سال‌جاری نیز ۲۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ایجاد اشتغال به بسیج سازندگی تخصیص داده شده که در آینده نزدیک در زمینه اشتغالزایی هزینه خواهد شد.

منبع : مهر نیوز