۲۶۳میلیارد کالای قاچاق در طرح واکاوی انبارها در کرمان کشف شد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ناصر فرشید صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: اواخر آبان ماه مرحله دیگری از طرح مقابله با عاملان قاچاق کالا با محوریت واکاوی انبارها و دیگر مکان‌های دپو در سراسر استان به اجرا در آمد. وی افزود: در این طرح با اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت اقتصادی استان و تلاش شبانه […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ناصر فرشید صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: اواخر آبان ماه مرحله دیگری از طرح مقابله با عاملان قاچاق کالا با محوریت واکاوی انبارها و دیگر مکان‌های دپو در سراسر استان به اجرا در آمد.
وی افزود: در این طرح با اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت اقتصادی استان و تلاش شبانه روزی دیگر رده‌های انتظامی انواع کالای قاچاق شامل فرآورده‌های نفتی، لوازم خودرو، احشام و پوشاک قاچاق در بازرسی از چندین انبار و همچنین در بازرسی از ۱۰۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین عبوری کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این اقلام را بیش از ۲۶۳ میلیارد و۶۹۴ میلیون ریال برآورد کردند، بیان داشت: در این خصوص ۱۱۲ فقره پرونده برای ۱۱۸ متهم که قصد سودجویی با قاچاق کالاها را داشتند تشکیل و تحویل مراجع قضائی شدند.