۲۸ سری جهیزیه به نوعروسان خراسان شمالی اهدا شد

سرهنگ عین الله حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند در خراسان شمالی اظهار کرد: ۲۸ سری جهیزیه همزمان با هفته بسیج در سطح شهرها و روستاهای خراسان شمالی به نوعروسان استان به عنوان هدیه مقام معظم رهبری اهدا شد. معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه […]

سرهنگ عین الله حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند در خراسان شمالی اظهار کرد: ۲۸ سری جهیزیه همزمان با هفته بسیج در سطح شهرها و روستاهای خراسان شمالی به نوعروسان استان به عنوان هدیه مقام معظم رهبری اهدا شد.
معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با اشاره به اینکه بسته‌های تقدیم شده به مناسبت هفته بسیج و به همت سپاه اهدا شده خاطرنشان کرد: هر سری جهیزیه شامل یخچال، اجاق گاز، تلویزیون، جاروبرقی و ماشین لباسشویی است.
وی ارزش ریالی هر سری جهیزیه را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: مؤمنان باید به این نکته توجه داشته باشند که در نوع رفتار خود برای کمک کردن به محرومان به گونه‌ای عمل کنند که منتی بر آنها نباشد و کمک گیرنده به دلیل فقری که دارد خجالت زده نباشد.

منبع : خبرگزاری مهر