۲ مصدوم بر اثر واژگونی خودرو در محور اسدآباد به کنگاور

محمدباقر محمدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: شامگاه ۲۵ شهریورماه طی تماس تلفنی مردمی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری ساینا در محور اسدآباد به کنگاور با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه بلافاصله نیروهای امدادی این جمعیت به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: نجاتگران پایگاه […]

محمدباقر محمدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: شامگاه ۲۵ شهریورماه طی تماس تلفنی مردمی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری ساینا در محور اسدآباد به کنگاور با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه بلافاصله نیروهای امدادی این جمعیت به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: نجاتگران پایگاه امداد و نجات شهید قلیوند جمعیت هلال احمر شهرستان کنگاور به محض حضور در صحنه حادثه اقدام به ارزیابی صحنه و انجام اقدامات پیش بیمارستانی برای یک نفر از مصدومین وی را برای انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل فوریت‌های پزشکی دادند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تصریح کرد: دیگر مصدوم این حادثه رانندگی نیز پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی و کمک‌های اولیه، توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه به بیمارستان شهید چمران شهرستان کنگاور منتقل گردید.

منبع : مهر نیوز