۳۰۰ معمار در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ اصفهان حضور دارند

فرشید کندری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از حدود ۲ هزار نفر از جامعه معماران کشور برای حضور در این رویداد نمایشگاهی دعوت شده اند. وی افزود: بیش از ۳۰۰ نفر از مهندسان معمار از استان اهای اصفهان و تهران در پاویون ویژه بخش معماری در هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان […]

فرشید کندری در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از حدود ۲ هزار نفر از جامعه معماران کشور برای حضور در این رویداد نمایشگاهی دعوت شده اند.
وی افزود: بیش از ۳۰۰ نفر از مهندسان معمار از استان اهای اصفهان و تهران در پاویون ویژه بخش معماری در هجدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان که از اول تا چهارم آذر ماه برگزار خواهد شد، حضور دارند.
مدیرعامل سایت سنگ یاب، سایت مرجع تخصصی نقد و بررسی انواع سنگ‌های ساختمانی و سنگبری های فعال سراسر کشور تاکید کرد: سرفصل‌های سنگ و معماری، آموزش نصب سنگ در معماری و آموزش سنگ شناسی از جمله برنامه‌های آموزشی است که در پاویون معماران در سالن امیر کبیر محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان در چهار روز برگزار خواهد شد.
کندری اعلام کرد: مجموعه سنگ ساب به عنوان مشاور نمایشگاه سنگ اصفهان ایونت های متنوعی در بخش معماری و ارتباط آن با صنعت سنگ برای ایام نمایشگاه تدارک دیده است. وی با تاکید بر نقش مهم استان اصفهان در میزان و کیفیت سنگ تولیدی در کشور گفت: یک سوم از واحدهای سنگ بری در کشور در استان اصفهان فعال است و ۹۰ درصد از ماشین آلات صنعت سنگ کشور در استان اصفهان ساخته می‌شود بنابراین نه تنها استان اصفهان در این صنعت حرف برای گفتن دارد بلکه نمایشگاه سنگ و معادن اصفهان نیز به دلیل تجمع بالای فعالان صنعت سنگ از سایر استان‌ها در پله بالاتری قرار می‌گیرد. وی افزود: مجموعه سنگ یاب در چند ماه گذشته آموزش‌های متعددی در زمینه نحوه حضور در رویداد نمایشگاهی را برای ۵۵ کارخانه سنگ در استان اصفهان شروع و برگزار نموده است تا این مجموعه‌ها بتوانند بیشترین بازخورد را از حضور نمایشگاهی خود داشته باشند. کندری عنوان کرد: سنگ یاب به عنوان حامی هجدهمین نمایشگاه سنگ اصفهان ۱۴۰۲ امیدوار است امسال شاهد یک نمایشگاه سنگ متفاوت از سال‌های گذشته در اصفهان باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر