۳۳ پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در پارس آباد افتتاح می‌شود

ابراهیم امامی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: ۳۳ پروژه عمرانی و ۱۱ طرح اقتصادی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در شهرستان پارس آباد افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید. وی عنوان کرد: آسفالت معابر سطح شهر پارس آباد، آی سی […]

ابراهیم امامی در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس، اظهار کرد: ۳۳ پروژه عمرانی و ۱۱ طرح اقتصادی و سرمایه گذاری با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در شهرستان پارس آباد افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی عنوان کرد: آسفالت معابر سطح شهر پارس آباد، آی سی یو دوم بیمارستان شهدا، راه اندازی اکسیژن ساز بیمارستان‌های امام خمینی (ره) و شهدا و احداث ۲۱۲ دستگاه مسکن مددجویان و محرومین و مقاوم سازی روستایی نمونه‌هایی از پروژه‌های افتتاحیه دهه فجر در شهرستان پارس آباد می‌باشد.
امامی ادامه داد: عطر افشانی و گلباران مزار شهدا و دیدار مسئولان ادارات با امام جمعه شهرستان و مراسم نمادین زنگ انقلاب و یادواره‌های شهدا و دیدار با خانواده‌های محرومین و شهدا جز برنامه‌هایی دهه مبارک فجر است.
فرماندار پارس آباد با اشاره به اینکه دهه مبارک فجر نماد عزت و سربلندی کشور است، افزود: دهه فجر فرصتی مغتنم برای آشنایی نسل جوان و نوجوان با اهداف بلند و دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند، تاکید کرد: مسؤولان به عنوان خادم ملت رسیدگی به مشکلات مردم و تکریم ارباب رجوع را در اولویت قرار دهند.
منبع : مهر نیوز