۳۷۱ پرونده تخلف کالایی و خدماتی در گلستان کشف شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی اصغر اصغری پیش از ظهر یک شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در شهریور ماه سال جاری بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان پنج هزار و ۲۰۰ مورد بازرسی از بخش های مختلف کالایی و خدماتی استان داشته که منجر به شناسایی ۳۷۱ واحد متخلف شده است. معاون […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، علی اصغر اصغری پیش از ظهر یک شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: در شهریور ماه سال جاری بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان پنج هزار و ۲۰۰ مورد بازرسی از بخش های مختلف کالایی و خدماتی استان داشته که منجر به شناسایی ۳۷۱ واحد متخلف شده است.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: ارزش ریالی پرونده های متشکله برای این واحدهای متخلف ۸۲۲ میلیارد و ۳۸۶ میلیون ریال بوده است.
وی گفت که این پرونده برای صدور رای به شعب تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
اصغری همچنین گفت: در شهریور ماه سالجاری ۴۱۲ گزارش مردمی به این سازمان اعلام که ۹۴ درصد آنها رسیدگی شده است.
وی با اشاره به اینکه ۱۱۹ مورد گزارش منجر به کشف تخلف شده است از تشکیل و ارسال پرونده های تخلف به شعب تعزیرات حکومتی استان خبر داد.
طبق گفته معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان بیشترین گزارشات مردمی پیرامون گرانفروشی، عدم درج قیمت، تقلب و کم فروشی بوده است.
منبع : مهر نیوز