۳ برابر شدن گشت‌های پلیس در سطح شهر/کاهش ۶ درصدی جرم سرقت

سردار علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس درباره تأمین امنیت محله‌ها و حضور گشت‌های پلیس گفت: بحث محله محور مورد توجه بوده و موضوعی است که همکاران در پلیس پیشگیری، آگاهی و بقیه پلیس‌های تخصصی با جدیت دنبال می‌کنند. وی افزود: به واسطه تعامل خوبی که مردم […]

سردار علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس درباره تأمین امنیت محله‌ها و حضور گشت‌های پلیس گفت: بحث محله محور مورد توجه بوده و موضوعی است که همکاران در پلیس پیشگیری، آگاهی و بقیه پلیس‌های تخصصی با جدیت دنبال می‌کنند.
وی افزود: به واسطه تعامل خوبی که مردم با پلیس دارند اطلاعات، اخبار و مشکلات را به پلیس منتقل می‌کنند و پلیس با تجزیه و تحلیل جرایم گشت‌ها را در محله‌ها مستقر و مسائل را پیگیری می‌کند.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تقویت گشت‌های پلیس از هفته فراجا در دستور کار قرار گرفت و بیش از ۳ برابر شده که الان در سطح شهر گشت زنی می‌کنند، با هدف مبارزه با سارق‌ها و مال‌خران و جرایم خشن و با آنها برخورد می‌شود.
سردار ولیپور گودرزی بیان داشت: این گشت زنی‌ها تأثیر به سزایی داشته و با تعاملی که همه پلیس‌ها دارند شاهد کاهش ۶ درصدی جرایم سرقت هستیم.
وی افزود: امیدواریم شاهد کاهش بیشتر جرایم و کشفیات اموال بیشتری داشته باشیم و با هماهنگی قضایی در اسرع وقت اموال شناسایی شده را تحویل دهیم تا باعث رضایت‌مندی هر چه بیشتر مردم شود.

منبع : مهر نیوز