۴محور آذربایجان غربی درگیر بارش برف/محورهای مواصلاتی باز هستند

ایرج دست نشان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه از بامداد امروز بارش برف در محور مواصلاتی آذربایجان غربی آغاز شده است، افزود: از بامداد امروز بارش برف در محورهای استان آغاز شده است و هم اکنون شاهد بارش این نعمت الهی در ۴ محور مواصلاتی هستیم. وی خاطر نشان کرد: با […]

ایرج دست نشان در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با بیان اینکه از بامداد امروز بارش برف در محور مواصلاتی آذربایجان غربی آغاز شده است، افزود: از بامداد امروز بارش برف در محورهای استان آغاز شده است و هم اکنون شاهد بارش این نعمت الهی در ۴ محور مواصلاتی هستیم.
وی خاطر نشان کرد: با تدابیر اتخاذ شده در راهداری زمستانی با وجود بارش زود هنگام برف هیچ گونه انسداد در محورهای مواصلاتی استان گزارش نشده و تردد به صورت کامل در این محورها در جریان است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی یادآور شد: با رصد دوربین‌های نظارتی سطح استان بارش برف در محورهای خوی – چالدران، شاهین دژ – تکاب، خوی – رازی (مرز رازی) و پیرانشهر تمرچین (مرز تمرچین) مشاهده شده است و از هم استانی‌های درخواست داریم در صورت تردد در این محورها تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.
دست نشان گفت: هم استانی‌های می‌توانند با استفاده از سامانه و اپلیکیشن ۱۴۱و ضعیت محورهای مواصلاتی استان را بررسی و نسبت به سفر اقدام کنند و به صورت ۲۴ ساعته شماره تلفن ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

منبع : مهر نیوز