۴۱ حلقه چاه آب شرب در گنبدکاووس وارد مدار شد

به گزارش سردبیر پرس، ابوالفضل رحیمی اظهار کرد: در این مدت و در راستای افزایش تولید در منابع تأمین آب، ۱۲ حلقه چاه حفر یا تجهیز و ۲۹ حلقه چاه آب شرب نیز در شهرستان گنبد و روستاهای تحت پوشش جهت پایداری کل منابع مهندسی مجدد شد. وی افزود: احداث ۷ باب مخزن ذخیره آب […]

به گزارش سردبیر پرس، ابوالفضل رحیمی اظهار کرد: در این مدت و در راستای افزایش تولید در منابع تأمین آب، ۱۲ حلقه چاه حفر یا تجهیز و ۲۹ حلقه چاه آب شرب نیز در شهرستان گنبد و روستاهای تحت پوشش جهت پایداری کل منابع مهندسی مجدد شد.
وی افزود: احداث ۷ باب مخزن ذخیره آب شرب، اجرای بیش از ۶۳ کیلومتر عملیات اصلاح شبکه و خط انتقال آب و اجرای بیش از ۴۳ کیلومتر عملیات توسعه شبکه توزیع و خط انتقال آب شرب، در این شهرستان و روستاهای تحت پوشش انجام شد.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان گلستان واگذاری ۵ هزار و ۳۳۴ مورد انشعاب آب جدید خبر داد و گفت: احداث یک باب ایستگاه پمپاژ، شناسایی و تعیین و تکلیف شستشوی بیش از ۱۹۰ کیلومتر خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب و تعویض بیش از ۲ هزار و ۶۰۵ دستگاه کنتور خراب مشترکین با هدف کاهش هدر رفت آب از دیگر اقدامات انجام شده امور آب است.
منبع : مهر نیوز