۴۲ راس گوسفند قاچاق در سلماس کشف شد

به گزارش سردبیر پرس، حسین نجف زاده در این زمینه افزود: در پی کشف ۴۲ رأس گوسفند قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال پرونده‌ای در شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا وارز تعزیرات حکومتی شهرستان سلماس تشکیل و رسیدگی شد. مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود: شعبه پس از بررسی محتویات پرونده […]

به گزارش سردبیر پرس، حسین نجف زاده در این زمینه افزود: در پی کشف ۴۲ رأس گوسفند قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال پرونده‌ای در شعبه ویژه رسیدگی به قاچاق کالا وارز تعزیرات حکومتی شهرستان سلماس تشکیل و رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی افزود: شعبه پس از بررسی محتویات پرونده و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی برای حمل دام از مراجع ذی ربط، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط احشام کشف شده، متهم را به پرداخت ۲ میلیارد و ۲۴۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.
نجف زاده گفت: مأموران نیروی انتظامی مستقر در ایستگاه رختار شهرستان سلماس احشام کشف شده را در بازرسی از یک دستگاه وانت کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات ارسال کردند.
وی اعلام آمادگی تعزیرات حکومتی استان جهت دریافت و رسیدگی فوری به شکایات وگزارش مردمی از شهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی و صنفی، قاچاق کالا و ارز و بهداشت و دارو و درمان موضوع را از طریق سامانه اینترنتی www.tazirat۱۳۵.ir ویا تلفن ۱۳۵ به تعزیرات حکومتی استان گزارش کنند.

منبع : مهر نیوز