۴۳ زمین چمن در مدارس خراسان شمالی ساخته شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ابوالقاسم اکبری ظهر یک شنبه در گردهمایی مدیران مدارس که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در حوزه آموزشی، پرورشی و ورزشی جهش بسیار خوبی در مدارس ایجاد شده است. مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی ادامه داد: امروز ۲۸ پروژه با بیش از ۱۶۰ کلاس درس و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ابوالقاسم اکبری ظهر یک شنبه در گردهمایی مدیران مدارس که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در حوزه آموزشی، پرورشی و ورزشی جهش بسیار خوبی در مدارس ایجاد شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی ادامه داد: امروز ۲۸ پروژه با بیش از ۱۶۰ کلاس درس و با اعتباری بالغ ۱۸۵ میلیارد تومان و با زیربنای ۲۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع در استان به بهره برداری رسید.
وی افزود: در ۱۸ سال گذشته در مدارس استان تنها ۱۷ زمین چمن مصنوعی ایجاد شده بود در حالی که با حمایت‌های ویژه دولت طی یک سال گذشته حدود ۴۳ زمین چمن مصنوعی در مدارس استان برای دانش آموزان ایجاد کردیم و این مسیر توسعه همچنان با قوت ادامه دارد.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: با برنامه ریزی دقیق آماده بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید هستیم.
وی به ساخت ۱۰ هنرستان در استان اشاره کرد و گفت: یکی از ظرفیت‌های مهم خراسان شمالی درخشش دانش آموزان استان در حوزه‌های مختلف و کسب بیش از ۵۰۹ رتبه در کنکور و کسب مدال در المپیاد جهانی است.

منبع : خبرگزاری مهر