۴۴۰ ویژه برنامه هفته بسیج در رامسر اجرا می شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ محمدرضا خمسیه شامگاه یکشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی که ۱۵ مهر آغاز شد غافلگیر کننده بود و در مناطق اشغالی فلسطین سبب کشته و زخمی شدن ۲ هزار اسرائیلی شد، افزود: در عملیات طوفان الاقصی، تلاش دشمن بر این بود […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ محمدرضا خمسیه شامگاه یکشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی که ۱۵ مهر آغاز شد غافلگیر کننده بود و در مناطق اشغالی فلسطین سبب کشته و زخمی شدن ۲ هزار اسرائیلی شد، افزود: در عملیات طوفان الاقصی، تلاش دشمن بر این بود جمهوری اسلامی را مقصر جلوه دهد و مقام معظم رهبری زیبا فرمودند این که عملیات بدون دخالت ایران و ابتکاری توسط فلسطینیان انجام شد، البته مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران هست.
وی با عنوان اینکه بر مردم مظلوم فلسطین توسط ستمگران و مستکبران ظلم شده و غده منحوس اسرائیل باید برچیده شود، تصریح کرد: با پشتیبانی آمریکا شاهد نسل کسی زنان مظلوم و کودکان و البته صبر و ایستادگی مردم مظلوم فلسطین هستیم که ۱۲ هزار زن و کودک فلسطینی تا الان شهید شدند.
سرهنگ محمدرضا خمسیه با اشاره به اینکه، خواسته جبهه مقاومت و مقام معظم رهبری این است که دنیای اسلام باید از مردم فلسطین حمایت کنند، گفت: آمریکا شریک جرم قطعی در جنایت‌های رژیم صهیونیستی است و هر چه زودتر رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد و بدون آمریکا هم چتد روزه فلج می‌شود و تمام قدرتشان برای کشتن زنان و کودکان است.
فرمانده سپاه رامسر گفت: رژیم صهیونیستی دست نشانده آمریکا است و خواسته‌های آن را دنبال می‌کند که باید چهره واقعی شأن بر مردم تببین شود.
سرهنگ خمسیه افزود: مردم رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی و انقلاب هستند و نظام در قبال آن وظیفه خدمت رسانی دارد که در طول ۴۴ سال شاهد تحول در بسیج هستیم.
وی با عنوان اینکه با مجاهدت بسیجیان و پیشکسوتان جهاد و شهادت و نیروهای مردمی که حامیان رزمندگان بودند با الگوی موفق از بسیج یاد شد، تصریح کرد: پس از دوران دفاع مقدس بسیج سازندگی در محرومیت زدائی و اقتصاد مقاومتی نقش بزرگی ایفا کرد.
سرهنگ خمسیه افزود: فعالیت‌های بسیج با ایجاد نشاط اجتماعی، فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی، تربیتی و قرآنی، و علمی در حال پیگیری است.
فرمانده سپاه رامسر با بیان اینکه المپیادها و مسابقات فرهنگی و ورزشی؛ ساخت پروژه‌های محرومیت زدائی، آبرسانی در اشکور و پروژه‌های مشارکتی با آموزش و پرورش، توزیع بسته‌های معیشتی آموزشی در محلات بخشی از فعالیت‌های بسیج است، گفت:
وی افزود: در هفته بسیج ۵۸ عنوان و ۴۴۰ برنامه در سطح محلات و اقشار انجام می‌شود.

منبع : مهر نیوز