۴۴۶ هزار گلستانی به طور کامل واکسینه شدند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، هادی حق شناس بعدازظهر یکشنبه در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اظهارکرد: خوشبختانه با روند مناسب فاصله گذاری اجتماعی و واکسیناسیون در استان، شرایط کرونا رو به بهبود است و در حال حاضر شهرهای استان در وضعیت زرد یا آبی هستند. استاندار گلستان افزود: تاکنون بیش […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، هادی حق شناس بعدازظهر یکشنبه در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اظهارکرد: خوشبختانه با روند مناسب فاصله گذاری اجتماعی و واکسیناسیون در استان، شرایط کرونا رو به بهبود است و در حال حاضر شهرهای استان در وضعیت زرد یا آبی هستند.
استاندار گلستان افزود: تاکنون بیش از یک میلیون و ۳۸۴ میلیون دوز واکسن در استان تزریق شده که از این تعداد ۹۳۷ هزار نفر دوز اول را دریافت کرده و ۴۴۶ هزار نفر هم هر دو دوز را دریافت کردند.
حق شناس گفت: حضوری بودن آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها اولویت ما است اما بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا پس از واکسیناسیون ۷۰ درصد مردم شرایط آموزش حضوری فراهم خواهد شد.
استاندار گلستان بیان کرد: از خانواده ها تقاضا داریم برای ثبت‌نام واکسیناسیون فرزندان بالای ۱۲ سال خود اقدام کنند تا روند بازگشایی مدارس تسریع شود.

منبع : خبرگزاری مهر