۴۸ هزار و ۹۴۵ مسافر نوروزی در چهارمحال و بختیاری اقامت کردند

به گزارش سردبیر پرس، علیرضا جیلان اظهار کرد: از این تعداد، اقامت هشت هزار و ۵۰۰ مسافر و گردشگر نوروزی مربوط به ۲۴ ساعت گذشته و در مراکز اقامتی دارای مجوز زیر مجموعه اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و ستادهای اسکان استان بوده است. وی عنوان کرد: بر اساس آمار تردد شمارهای اداره‌کل راهداری […]

به گزارش سردبیر پرس، علیرضا جیلان اظهار کرد: از این تعداد، اقامت هشت هزار و ۵۰۰ مسافر و گردشگر نوروزی مربوط به ۲۴ ساعت گذشته و در مراکز اقامتی دارای مجوز زیر مجموعه اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و ستادهای اسکان استان بوده است.
وی عنوان کرد: بر اساس آمار تردد شمارهای اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در ۱۳ روز گذشته بیش از ۵۶۹ هزار دستگاه خودرو با دو میلیون و ۲۷۸ هزار سرنشین وارد این استان شده‌اند.
سرپرست میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: از این تعداد ۴۵ هزار و ۵۰۶ دستگاه خودرو با ۱۸۲ هزار و ۲۴ سرنشین در ۲۴ ساعت گذشته وارد چهارمحال و بختیاری و ۴۵ هزار و ۷۵۵ دستگاه خودرو با ۱۸۳ هزار و ۲۰ سرنشین از این استان خارج شده‌اند.
جیلان افزود: هم‌اکنون چهار هزار و ۳۰۰ تخت در هتل‌ها، هتل‌آپارتمان‌ها، خانه‌های مسافر، بوم‌گردی‌ها و سایر تأسیسات گردشگری زیر مجموعه اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان برای خدمات‌رسانی و اقامت مسافران و گردشگران نوروزی پیش‌بینی و آماده شده است.