۴ فوتی جدید ناشی از کرونا در خراسان جنوبی/۸۸ بیمار شناسایی شد

کامبیز مهدی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۳ هزار و ۸۴۴ آزمایش در خراسان‌جنوبی انجام شده که از این تعداد ۱۹ هزار و ۸۱۱ مورد مثبت شده است. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان‌کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۹ آزمایش کرونا در استان انجام […]

کامبیز مهدی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۳ هزار و ۸۴۴ آزمایش در خراسان‌جنوبی انجام شده که از این تعداد ۱۹ هزار و ۸۱۱ مورد مثبت شده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان‌کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴۹ آزمایش کرونا در استان انجام شده که از این تعداد ۸۸ مورد مثبت بوده است.
مهدی‌زاده با بیان اینکه از موارد مثبت ۱۴ بیمار بستری و ۷۴ مورد سرپایی بوده است، ادامه‌داد: در حال حاضر ۲۵۴ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های خراسان‌جنوبی بستری هستند که از این تعداد، ابتلای ۱۷۰ نفر به کرونا اثبات شده است.
وی اظهار کرد: از مجموع مبتلایان به ویروس، ۲۳ نفر مربوط به قاین، سه نفر زیرکوه، یک نفر درمیان، دو نفر سربیشه و ۴۴ نفر بیرجند بوده اند.
مهدی زاده افزود: همچنین سه نفر در فردوس، سه نفر سرایان، سه نفر طبس، یک نفر خوسف و سه نفر در نهبندان گرفتار این ویروس شده اند.
وی بیان کرد: در حال حاضر ۳۰ نفر از بیماران کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که حال هفت نفر از آنها وخیم است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از فوت چهار مورد جدید در استان خبر داد و گفت: مجموع کل فوتی های ناشی از ویروس در استان به ۸۳۸ مورد رسیده است. ‌