۴.۵ میلیون نفر امسال از مرز مهران تردد کردند

سید زاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به ثبت تردد چهار میلیون و ۵۵۹ هزار و ۵۶۸ نفر، اظهار داشت: از این تعداد سه میلیون و ۹۹۱ هزار و ۶۰۹ نفر ایرانی بوده که ۲ میلیون و ۸۲ هزار و ۷۶ نفر وارد کشور و یک میلیون و ۹۰۹ هزار […]

سید زاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به ثبت تردد چهار میلیون و ۵۵۹ هزار و ۵۶۸ نفر، اظهار داشت: از این تعداد سه میلیون و ۹۹۱ هزار و ۶۰۹ نفر ایرانی بوده که ۲ میلیون و ۸۲ هزار و ۷۶ نفر وارد کشور و یک میلیون و ۹۰۹ هزار و ۵۳۳ نفر نیز از مرز خارج شده‌اند.
وی افزود: طی این بازه زمانی (ابتدای سال تا پایان آبان ماه) ۵۷۱ هزار و ۱۸۴ نفر خارجی از مرز مهران تردد کرده‌اند که از این میزان ۲۸۳ هزار و ۷۴۷ نفر ورود و ۲۸۷ هزار و ۴۳۷ فر نیز از مرز خارج شده‌اند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام با اشاره به اقدامات این اداره کل در سال جاری یادآور شد: امسال ۸۴ کیلومتر از راه‌های اصلی این استان آسفالت و لکه گیری راه‌ها با پنج هزار و ۹۹۷ تن قیر در سطح راه‌های استان انجام شده است.
چشمه خاور بیان کرد: ۶۴ هزار متر درزگیری و عملیات اجرای میکروسرفیسنینگ به طول ۲۱ کیلومتر در سطح جاده‌های استان از دیگر اقدامات این اداره کل در سال جاری است.

منبع : مهر