۵۱۰۰ میلیارد ریال پروژه جهادکشاورزی در فارس افتتاح می شود

به گزارش سردبیر پرس، مجتبی دهقان‌پور ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: همزمان با این ایام طرح های عمرانی با اعتباری حدود یک هزار و ۸۰ میلیارد ریال و طرح های اشتغال زا با اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد. به […]

به گزارش سردبیر پرس، مجتبی دهقان‌پور ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، گفت: همزمان با این ایام طرح های عمرانی با اعتباری حدود یک هزار و ۸۰ میلیارد ریال و طرح های اشتغال زا با اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد.
به گفته او با افتتاح طرح‌های عمرانی بیش از ۲۳ هزار خانوار، بهره مند می‌شوند و با گشایش طرح‌های اشتغالزا برای ۴۰۴ نفر شغل ایجاد می‌شود.
دهقان‌پور اظهار کرد: از طرح‌های اشتغال زا ۲۷ مورد در زیربخش تولیدات گیاهی، ۱۴ طرح تولیدات دامی و ۱۴ مورد در زمینه صنایع تبدیلی و غذایی است.
رئیس جهاد کشاورزی فارس همچنین از ۲۲ طرح عمرانی نیز سخن گفت و افزود: اجرای آبیاری در قالب ۳۱۹ پروژه و در سطح ۲۸۵۶ هکتار و اجرای عملیات آب و خاک شامل ۱۰ پروژه در قالب ۲۲۵۰ متر جاده بین مزارع، ۴ هزار و ۷۹۰ متر کانال و ۳ هزار و ۷۹۴ متر قنات از این طرح‌ها است.
دهقان‌پور خاطرنشان کرد: اجرای هفت پروژه در زمینه منابع طبیعی و چهار طرح در حوزه امور عشایر از دیگر طرح‌های عمرانی است.

منبع : مهر نیوز