۵۳ پرونده تخلف صنفی در شهرستان آبدانان تشکیل شد

علی شکری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان آبدانان و دوری این شهرستان با مرکز استان، معمولاً میوه وتره بار موردنیاز شهرستان از میادین میوه و تره بار استان‌های همجوار از جمله استان خوزستان و لرستان تامین می‌شود. وی افزود: هزینه حمل تامین میوه و تره بار […]

علی شکری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان آبدانان و دوری این شهرستان با مرکز استان، معمولاً میوه وتره بار موردنیاز شهرستان از میادین میوه و تره بار استان‌های همجوار از جمله استان خوزستان و لرستان تامین می‌شود.
وی افزود: هزینه حمل تامین میوه و تره بار می‌تواند یکی از عوامل تفاوت قیمت محصولات در این شهرستان باشد.
شکری بیان کرد: عوامل دیگری از قبیل هزینه اجاره مکان در سطح شهرستان، کیفیت محصول نیز بر قیمت‌ها تاثیرگذار است.
وی ادامه داد: در زمینه نظارت از آبان ماه سال گذشته تاکنون بازرسان جهاد کشاورزی تمامی شهرستان‌ها از جمله شهرستان آبدانان به طور مرتب فعال بوده و تیم‌های بازرسی متشکل از نمایندگان، بسیج اصناف و اداره صمت شهرستان در کنار همکاران بازرسی انجام می‌گیرد.
وی عنوان کرد: از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان شامل ۵۳ پرونده تخلف صنفی در این شهرستان تشکیل شده است که این امر حاکی از نظارت همکاران در این شهرستان است.
معاون توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی ایلام اضافه کرد: در سال جاری ۲۵۰ گشت از یک هزار و ۴۰۰ واحد صنفی شهرستان نظارت و بازرسی داشته‌اند.

منبع : مهر