۵۶۰ تن سیب و پرتقال در آذربایجان غربی توزیع شد

به گزارش سردبیر پرس، میرجمال ساداتی در این زمینه اظهار کرد: از این مقدار ۴۶۰ تن پرتقال و ۱۰۰ تن سیب بوده که از سردخانه‌ها به اتحادیه‌های تعاون روستایی برای توزیع منتقل شده است. وی تصریح کرد: از ۲۶ اسفند ماه سال گذشته تاکنون ۲۴۴ مرکز توزیع میوه در آذربایجان غربی تدارک دیده شده تا […]

به گزارش سردبیر پرس، میرجمال ساداتی در این زمینه اظهار کرد: از این مقدار ۴۶۰ تن پرتقال و ۱۰۰ تن سیب بوده که از سردخانه‌ها به اتحادیه‌های تعاون روستایی برای توزیع منتقل شده است.
وی تصریح کرد: از ۲۶ اسفند ماه سال گذشته تاکنون ۲۴۴ مرکز توزیع میوه در آذربایجان غربی تدارک دیده شده تا میوه مورد نیاز مردم از جمله سیب و پرتقال به راحتی در دسترس مردم قرار گیرد.
ساداتی، با بیان اینکه ۵۴ مرکز از این مراکز توزیع برای ارومیه در نظر گرفته شده است، افزود: ۱۲ اتحادیه تعاون روستایی هم اکنون فعال هستند و سایر مراکز فروش در نظر گرفته شده به علت استقبال نکردن بخش خصوصی فعال نشدند.
مدیر تعاون روستایی آذربایجان غربی اضافه کرد: نرخ عرضه هر کیلوگرم سیب ۱۱۰ هزار ریال و پرتقال ۱۰۰ هزار ریال است و روند عرضه تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.
از زمستان سال گذشته یک هزار و ۱۰۰ تن سیب و پرتقال برای تنظیم بازار شب عید در آذربایجان غربی ذخیره سازی و به تدریج روانه بازار شده است.

منبع : مهر نیوز