۵۶ قبضه سلاح غیر مجاز در لرستان کشف شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار یحیی الهی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی انتظامی استان مبنی بر ورود سلاح غیرمجاز توسط قاچاقچیان با یک دستگاه سواری پژو از استان‌های غربی کشور به لرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت. وی افزود: مأموران […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار یحیی الهی امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی رصد اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی انتظامی استان مبنی بر ورود سلاح غیرمجاز توسط قاچاقچیان با یک دستگاه سواری پژو از استان‌های غربی کشور به لرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با تشکیل اکیپ‌های ویژه در محورهای مواصلاتی استان مستقر و با مشاهده این خودرو در محور ورودی استان آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی لرستان گفت: در بازرسی از این خودرو ۵۶ قبضه سلاح ساچمه زنی و ۶ قبضه سلاح شورشی غیرمجاز و ۳ هزار ۵۰ فشنگ جنگی کشف شد.
سردار الهی با اشاره به دستگیری دو نفر در این رابطه، عنوان کرد: پلیس با تمام توان و قاطعیت با قاچاقچیان سلاح و مهمات غیرمجاز برخورد خواهد کرد، و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده اینگونه موارد بلافاصله از طریق تلفن ۱۱۰ مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

منبع : مهر نیوز