۵۹۳ هزار مرسوله پستی در نمایشگاه مجازی کتاب توزیع شد

به گزارش سردبیر پرس، وزیر ارتباطات در پستی در شبکه اجتماعی نوشت: دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست برگزار شد، دیروز به کار خود پایان داد. وی افزود: در این نمایشگاه ۲۱۰۰ ناشر با ۲۰۰ هزار عنوان کتاب شرکت داشتند و یک میلیون و […]

به گزارش سردبیر پرس، وزیر ارتباطات در پستی در شبکه اجتماعی نوشت: دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست برگزار شد، دیروز به کار خود پایان داد.
وی افزود: در این نمایشگاه ۲۱۰۰ ناشر با ۲۰۰ هزار عنوان کتاب شرکت داشتند و یک میلیون و ۱۳۵ هزار جلد کتاب در قالب حدود ۵۹۳ هزار مرسوله به ارزش ۷۳ میلیارد تومان توزیع شده و به دست خریداران رسیده یا در حال ارسال است.
زارع پور گفت: اتحادیه جهانی پست در حساب توییتری خود با اشاره به نخستین دوره این نمایشگاه در سال گذشته آورده است: «پست ایران سال گذشته در نمایشگاه مجازی کتاب تعداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار عنوان کتاب را طی ۱۰ روز در قالب ۸۵۰ هزار مرسوله به ۱۷ هزار نقطه شهری و روستایی جابجا کرده است.»
وی افزود: به همکاران سخت‌کوش و نجیبم در شرکت ملی پست خداقوت و دستمریزاد می‌گویم که گره‌گشا و پشتیبان فرهنگ مکتوب هستند و در داخل و خارج از کشور مایه افتخار.