۵۹ نفر معتاد و خرده فروش افیونی در اصفهان دستگیر شدند

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ حمیدرضا اکبری اظهار داشت: در راستای اجرای طرح دستگیری خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر به منظور ارتقای سطح امنیت عمومی این طرح در شهرستان اصفهان اجرایی شد. وی افزود: هدف از اجرای این طرح پیشگیری از وقوع جرایم با رویکرد انتظامی به خصوص درنقاط جرم خیز، آلوده و […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ حمیدرضا اکبری اظهار داشت: در راستای اجرای طرح دستگیری خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر به منظور ارتقای سطح امنیت عمومی این طرح در شهرستان اصفهان اجرایی شد.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح پیشگیری از وقوع جرایم با رویکرد انتظامی به خصوص درنقاط جرم خیز، آلوده و در معرض تهدید مجرمان و همچنین پیشگیری از گسترش کانون‌های جرم درسطح شهرستان بود.
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان ادامه داد: ین طرح با استفاده حداکثری ازظرفیت های موجود نسبت به عملیات با حضور همه کلانتری‌ها و یگان امداد از بامداد تاپایان روز گذشته اجرا وعملیاتی شد.‌
سرهنگ اکبری اضافه کرد: در این طرح ۳۴ نفر معتاد، ۲۵ نفر خرده فروش مواد مخدر و بیش از ۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف وتوقیف شد.وی با بیان اینکه پلیس در برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر به شدت برخورد می‌کند، خاطر نشان کرد: در این راستا همه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

منبع : مهر نیوز