۵ پروژه عمرانی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان ظهر دوشنبه با حضور محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد. این پروژه‌ها شامل ساختمان فرمانداری شهرستان نیمروز، ساختمان فرمانداری شهرستان فنوج، مجموعه فرهنگی، آموزشی بانوان در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، ۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان ظهر دوشنبه با حضور محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

این پروژه‌ها شامل ساختمان فرمانداری شهرستان نیمروز، ساختمان فرمانداری شهرستان فنوج، مجموعه فرهنگی، آموزشی بانوان در شهرستان‌های نیمروز و هامون و محور و پل بزرگ «افضل آباد» در شهرستان نیمروز است.

بنابر این گزارش، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صبح امروز در رأس هیأتی از طریق فرودگاه بین المللی زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شد و در بدو ورود مورد استقبال رسمی احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان و تعدادی دیگر از مسئولان محلی قرار گرفت.

گفتنی است، افتتاح یک هزار واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین تحویل ۴۷۰۰ واحد مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از جمله دیگر برنامه‌های سفر یک روزه نوبخت به سیستان و بلوچستان است.