۶۴ درصد واجدین شرایط روانسری واکسن دریافت کردند

محی الدین امینی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بیش از ۶۴ درصد واجدین شرایط دریافت واکسن در شهرستان روانسر، واکسن دریافت کرده‌اند. وی افزود: شهرستان روانسر در واکسیناسیون افراد روستایی رشد قابل قبولی داشته و با واکسیناسیون ۷۷ درصدی جمعیت روستایی واجد شرایط، رتبه خوبی در استان کرمانشاه دارد. مدیر شبکه بهداشت […]

محی الدین امینی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بیش از ۶۴ درصد واجدین شرایط دریافت واکسن در شهرستان روانسر، واکسن دریافت کرده‌اند.

وی افزود: شهرستان روانسر در واکسیناسیون افراد روستایی رشد قابل قبولی داشته و با واکسیناسیون ۷۷ درصدی جمعیت روستایی واجد شرایط، رتبه خوبی در استان کرمانشاه دارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر تصریح کرد: در حال حاضر روند واکسیناسیون در همه رده‌های سنی بالای ۱۲ سال با سرعت خوبی در شهرستان روانسر در حال انجام است.

وی ادامه داد: آخرین آمار از افرادی که هر ۲ دز واکسن را در شهرستان روانسر دریافت کرده‌اند، ۳۵ درصد است که با استقبال مردم شهری و روستایی برای تزریق دز اول واکسن، پیش بینی می‌شود به زودی آمار واکسینه شدگان رشد خواهد داشت.

امینی خاطرنشان کرد: با توجه در دستور کار قرار گرفتن ایمن‌سازی جمعی با تزریق واکسن از همشهریان عزیز دعوت می‌شود هرچه سریع‌تر با حضور در مراکز تجمعی و تزریق واکسن در مقابل این ویروس واکسینه شوند.

منبع : مهر نیوز