۶۵۰۰ پرونده کالا و خدمات در تعزیرات حکومتی یزد رسیدگی شد

علی اکبر مختاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از ابتدای سال جاری ۶ هزار و ۵۲۷ پرونده کالا و خدمات در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شده است. وی افزود: عمده این پرونده ها مربوط به تخلفات صنفی بوده که علاوه بر جریمه ۲ هزار و ۲۲۴ میلیارد ریالی متخلفان، محکومیت هایی […]

علی اکبر مختاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار داشت: از ابتدای سال جاری ۶ هزار و ۵۲۷ پرونده کالا و خدمات در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شده است.
وی افزود: عمده این پرونده ها مربوط به تخلفات صنفی بوده که علاوه بر جریمه ۲ هزار و ۲۲۴ میلیارد ریالی متخلفان، محکومیت هایی همچون استرداد حق شاکی، نصب پارچه و پلمپ و ثبت در پرونده و… نیز اعمال شده است.
مختاری همچنین از ثبت شکایت شهروندان از واحدهای صنفی خبر داد و اظهار داشت: بیشترین مورد شکایت مربوط به گرانفروشی و تقلب واحدهای صنفی بوده که تلاش شده با حداقل زمان رسیدگی در این پرونده ها، ضمن استرداد حق شاکیان، احکامی قاطع و بازدارنده صادر و اجرا شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد با بیان اینکه اکثر کسبه و بازاریان با رعایت انصاف و عدالت مردمداری می کنند، بیان کرد: حجم کار وسیع است و به همین دلیل نیاز است که مردم هم نهادهای بازرسی ضابط را در امر نظارت و بازرسی همراهی کنند.

منبع : مهر نیوز