۶۵ گروه جهادی در استان سمنان فعال هستند

سید محمد رضا هاشمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، درباره سفر روز گذشته خود به روستاهای جنوب دامغان و بازدید از گروه‌های جهادی، تاکید کرد: ۶۵ گروه جهادی در استان سمنان طی ایام نوروز به خدمت رسانی مردم نقاط محروم در بخش‌های بهداشت و درمان، عمرانی و واکسیناسیون کرونا، آموزشی و فرهنگی و… می‌پردازند. […]

سید محمد رضا هاشمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، درباره سفر روز گذشته خود به روستاهای جنوب دامغان و بازدید از گروه‌های جهادی، تاکید کرد: ۶۵ گروه جهادی در استان سمنان طی ایام نوروز به خدمت رسانی مردم نقاط محروم در بخش‌های بهداشت و درمان، عمرانی و واکسیناسیون کرونا، آموزشی و فرهنگی و… می‌پردازند.
وی با بیان اینکه محرومیت زدایی از اولویت‌های دولت سیزدهم است، تاکید کرد: حضور در تمام عرصه‌ها برای خدمت رسانی با تاسی از روحیه انقلابی و جهادی شهید سلیمانی از جمله محورهای اقدامات بسیجیان و گروه‌های جهادی و محرومیت زدایی استان سمنان محسوب می‌شود.
تاکید بر اشتغال روستایی
استاندار سمنان با بیان اینکه اشتغال از جمله مهمترین اولویت‌های ما برای روستاها است، تاکید کرد: ارتقای اشتغال‌زایی و توسعه اقتصادی برای افزایش ماندگاری و حتی ایجاد مهاجرت معکوس به روستاها از جمله مسائلی است که دنبال می‌شود.
هاشمی همچنین با اشاره به وضعیت راه‌های استان در روز پنجشنبه گفت: خوشبختانه با تمهیدات لازمی که اندیشیده شده، ترافیک پرحجم اما روانی بر جاده‌های استان سمنان حاکم است.
وی با بیان اینکه مسافران نوروزی حتماً در شهرهای استان سمنان استراحت کافی را داشته باشند چرا که فاصله بین شهرهای استان زیاد است، بیان کرد: از مسافران همچنین می‌خواهیم که برای بازگشت خود از سفرهای نوروزی به خصوص در کریدور اصلی تهران مشهد و بالعکس برنامه‌ریزی صحیح را داشته باشند تا شاهد تردد پرحجم و ایجاد گره‌های ترافیکی نباشیم.
استاندار سمنان با بیان اینکه در ورودی شهرهای استان سمنان نمایشگاه‌هایی ایجاد شده که در آن صنایع دستی فروخته می‌شود، ابراز داشت: تمام امکانات برای پذیرایی مسافران آماده شده است.