۶ پروژه کلیدی دولت در البرز بزودی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد

به گزارش سردبیر پرس، عزیزالله شهبازی در نشست برنامه ریزی جهت بهره برداری از پروژه‌های نیمه کاره که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در البرز آغاز شده، افزود: به پایان دولت نزدیک می‌شویم و با مروری بر روند اقدامات می‌توانیم مشاهده کنیم که در این مدت اقدامات بزرگی جهت ارتقا زیرساخت‌های استان در حوزه‌های مختلف […]

به گزارش سردبیر پرس، عزیزالله شهبازی در نشست برنامه ریزی جهت بهره برداری از پروژه‌های نیمه کاره که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در البرز آغاز شده، افزود: به پایان دولت نزدیک می‌شویم و با مروری بر روند اقدامات می‌توانیم مشاهده کنیم که در این مدت اقدامات بزرگی جهت ارتقا زیرساخت‌های استان در حوزه‌های مختلف صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در ۳ سال اخیر پروژه‌های بزرگی در البرز به ثمر رسید، که مدت‌ها مورد مطالبه و نیاز مردم بود همچنین سرانه‌های بسیاری در بخش‌های مختلف ارتقا یافت.
شهبازی گفت: اکنون نیز براساس دستور رئیس جمهور در حال اجماع پروژه‌ها و طرح‌ها هستیم و ۶ پروژه محوری در البرز احصا شد که آغاز آنها در این دولت بوده و بیشترین پیشرفت خود را بویژه در ۳ سال اخیر داشته اند.
وی افزود: پروژه‌های بیمارستان یون درمانی و ورزشگاه ۶ هزار نفری انقلاب کرج، قطار شهری و کنارگذر شمالی کرج، راه هشتگرد-طالقان که ۲ دهه پیش آغاز شده بود، بیمارستان فردیس و ساختمان آب و خاک که باید تا پایان کار دولت مورد بهره برداری قرار گیرند.
استاندار البرز گفت: در این راستا منطقه ۲ آزادراه تهران-شمال و افتتاح اولین پست برق ۴۰۰ کیلوولت البرز در باغستان کرج نیز در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: طرح‌های اقتصادی بسیار مهمی نیز وجود دارند که برای این امر نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.
شهبازی گفت: بازدیدها و رصدهای مستمر باید در دستور کار مدیران مربوطه باشد تا روند تکمیل این پروژه‌ها تسریع شود.
وی افزود: شهردار محترم کرج نیز اعلام کرد که تا پایان خردادماه امسال پروژه‌های این حوزه مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
استاندار البرز گفت: مجموعه مسئولان استان با همراهی دستگاه‌های نظارتی در استان بسیج شده اند که این امور به نحو مطلوب پیگیری و اجرایی شود.
وی افزود: اتحاد و انسجامی که در البرز شکل گرفته عامل پیشرفت و توسعه این استان شده و امید است با تداوم این همراهی‌ها بتوانیم اسباب روسفیدی نظام جمهوری اسلامی ایران شویم.

منبع : خبرگزاری مهر