۷۰ درصد برنامه های اشتغالزایی کمیته امداد ایلام محقق شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا طاهری عصر دوشنبه در آیین اهدای کالاهای خانگی به زنان موفق سرپرست خانوار با اعلام اینکه زنان سرپرست خانوار از کارآفرینان و مجریان موفق طرح‌های اشتغال زایی این نهاد هستند، گفت: زنان مددجو و سرپرست خانوار در دریافت خدمات گوناگون از این نهاد خصوصاً در زمینه‌های اشتغال زایی، مسکن […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رضا طاهری عصر دوشنبه در آیین اهدای کالاهای خانگی به زنان موفق سرپرست خانوار با اعلام اینکه زنان سرپرست خانوار از کارآفرینان و مجریان موفق طرح‌های اشتغال زایی این نهاد هستند، گفت: زنان مددجو و سرپرست خانوار در دریافت خدمات گوناگون از این نهاد خصوصاً در زمینه‌های اشتغال زایی، مسکن و خدمات حمایتی در اولویت هستند.
وی ادامه داد: در راستای توانمندسازی این خانواده‌ها نیزکمیته امداد با هدف ایجاد شغل برای این مددجویان دوره‌های آموزشی مهارت آموزی را برای آنان بصورت رایگان برگزار می‌کند.
طاهری با بیان اینکه امسال برای بیش از ۸ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد فرصت‌های شغلی ایجاد می‌شود گفت: تاکنون ۷۰ درصد برنامه‌های اشتغال زایی کمیته امداد استان محقق شده است.
وی با تقدیر از حمایت‌های موسسه عترت بوتراب در استان ایلام گفت: هم اکنون بیش از یک هزار کودک نیازمند و یتیم در استان ایلام مورد حمایت این موسسه هستند.

منبع : مهر