۷۱۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد / فوت ۶ نفر

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۲ مرداد ماه تا امروز ۱۳ مرداد ماه تعداد یک هزار و ۴۲۱ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۷۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۱۲ مرداد ماه تا امروز ۱۳ مرداد ماه تعداد یک هزار و ۴۲۱ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۷۱۸ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۸۹ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
در حال حاضر نیز ۵۶۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۶۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۱۳۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.
در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ فوتی کرونا ثبت شده ۵ مورد قطعی و یک مورد احتمالی بوده است.
همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۱۵ هزار و ۲۴۵ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۵۰۵ هزار و ۵۰۸ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.
از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۶۱۴ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۱ هزار و ۷۹۰ فوتی قطعی و ۶ هزار و ۸۲۴ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.
۱۴۳ هزار و ۱۴۹ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر