۷۲ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان همدان وجود دارد

حمید سیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به پروژه‌های ورزشی نیمه تمام استان همدان اظهار داشت: متأسفانه بعضی از پروژه‌های ورزشی استان همدان ۱۰ تا ۱۵ سال خاک خورده‌اند این در حالی است که ما مدیون مردم استان همدان و این آب و خاک هستیم. وی افزود: در حال حاضر ۷۵ پروژه […]

حمید سیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به پروژه‌های ورزشی نیمه تمام استان همدان اظهار داشت: متأسفانه بعضی از پروژه‌های ورزشی استان همدان ۱۰ تا ۱۵ سال خاک خورده‌اند این در حالی است که ما مدیون مردم استان همدان و این آب و خاک هستیم.
وی افزود: در حال حاضر ۷۵ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان همدان داریم که ۴۵ پروژه استانی و ۳۲ پروژه ملی هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به فعال کردن بسیاری از پروژه‌ها گفت: پروژه خانه رزمی تویسرکان، تحویل چند زمین چمن که ۵ سال تعطیل شده بود تجهیز خانه‌های روستایی، احداث چند زمین ساحلی در مجموعه ورزشی ۱۵ هزار نفری شهید مفتح و ساخت بزرگترین پیست صحرانوردی از جمله پروژه‌هایی که ما پیگیری و انجام دادیم.
سیفی خاطرنشان کرد: ساخت آکادمی هاکی و بسکتبال را در دستور کار داریم ضمن اینکه پروژه ۳ سالن ورزشی را تجهیز و دیوارکشی کرده‌ایم.
وی با اشاره به تغییر مکان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: با ساخت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در مجموعه ورزشی شهید شمسی پور در سعیدیه مکان فعلی در اختیار هیئت‌های ورزشی قرار خواهد گرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: در ساختمان جدید اداره کل ورزش و جوانان استان همدان یک کمپ کامل ورزشی و سالن کنفرانس مجهز خواهیم داشت و باید این ساختمان در شأن ورزش استان همدان باشد.
وی با اشاره به تجهیز زمین‌های فوتبال استان به سیستم آبیاری گفت: در گذشته هیچکدام از زمین‌های فوتبال ما آب نداشتند که در حال حاضر در اسدآباد یک زمین فوتبال در حد استانداردهای جهانی ساخته شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: در حال حاضر توانسته‌ایم برای پروژه‌های ورزشی استان ۱۰۵ میلیارد تومان بودجه متوازن بگیریم و تا به امروز نیز ۸۲ میلیارد تومان عمرانی هزینه شده که امیدواریم بتوانیم هر ماه یک پروژه کنیم.
وی با اشاره به هزینه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان همدان گفت: برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان همدان ۴۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز است.
سیفی افزود: امیدواریم بتوانیم با جذب اعتبارات لازم در جهت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان همدان قدم‌های بزرگی برداریم.